Ругаль Олександр Анатолійович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Олександр Ругаль

Олександр Анатолійович Ругаль (народився 18 листопада 1979 у селі Селище Носівського району) — політик, перший голова Мринської об'єднаної територіальної громади (2016-2017).

Автобіографічна довідка[ред. | ред. код]

Закінчив Селищенську неповно-середню школу та склав у 1995 році вступні іспити до тодішнього Ніжинського агротехнічного технікуму, який успішно закінчив у 1999 році, вже як Ніжинський агротехнічний коледж на разі Ніжинський агротехнічний інститут та здобув середню-технічну освіту.

У цьому ж 1999 році склав вступні іспити на заочну форму навчання до Харківського інституту управління на економічний факультет, менеджмент організації.

1999 року призваний до строкової служби Збройних Сил України де проходить службу до 2001 року. За період служби, півтора роки у місті Бориспіль, куди призвали Носівським військкоматом до військово-повітряних сил (ВВС), показав неабиякі здібності у зв’язку із чим, був на керівних сержантських посадах і звільнився (демобілізувався) першим солдатом строкової служби в/ч А-2380 у званні старшина, з посади начальника радіолокаційної станції (РЛС).

Після армії переїхав до міста Києва та пробував себе у різних приватних установах, але таки армія залишала відбиток порядку та режиму і пійшов до Школи професійної підготовки працівників міліції, яку закінчив з відзнакою і приступив до роботи у Шевченківському РУ ГУ МВС України.

2004 році закінчив Харківский інститут управління та здобув першу вищу економічну освіту. У цьому ж році у званні офіцера лейтенанта міліції оперуповноваженого відділу карного розшуку за власним бажанням звільнився з органів внутрішніх справ. З 2004-2006 рр. перебував у довгостроковому відрядженні в місті Преторія Посольстві України Південно-Африканської Республіки Міністерства закордонних справ України, за місцем роботи дружини.

2007 року після конкурсного відбору, склав присягу державного службовця і до 2016 року працював на різних посадах від провідного спеціаліста до заступника начальника управління - начальника відділу структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звідки звільнився за власним бажанням для участі у виборах голови Мринської ОТГ. Цим кроком хотів показати, що молоді потрібно повертатись до сіл і там займатися розбудовою сільської місцевості. Як казали його друзі: -Ну ми знаємо, коли із села переїздять до міста, але коли із міста у село...))?!

У 2011 році отримав другу вищу освіту юриста, закінчив Київський університет внутрішніх справ, кваліфікація правознавство.

2015 року від населених пунктів сіл Селище, Роздольне, Киселівка тодішня територія Селищенської сільської ради обраний депутатом Носівськоі районної ради Чернігівської області склав достроково повноваження 2016 році у зв'язку з перемогою на виборах та обранням головою Мринської об'єднаної територіальної громади.

2016-2016 засновником двох громадських формувань.

2017 закінчив третій вищий навчальний заклад за рівнем магіст державного управління Академії державного управління при Президентові України.

2017 році достроково, за власним бажанням, склав повноваження голови Об’єднаної Мринської територіальної громади у зв’язку із сімейними та іншими обставинами.

2017- 2021 працював у приватному секторі транспорт, нерухомість, реклама та діяльність у сфері права на керівних посадах.

2020 помічник-консультант депутата Київської обласної ради.

2021 в.о.генерального директора Державного підприємства «Київоблреклама» Київської обласної державної адміністрації.

Одружений, має доньку Марію 2012 року народження та сина Данила 2013 року народження.

Як екс-голова, земляк, уродженець Носівщини на Чернігівщині - завжди радий допомогти при потребі, будь-якій місцевій владі порадою та і ділом, як і треба.

Посилання[ред. | ред. код]