Редагування Пободайло Степан Данилович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 77: Рядок 77:
  
 
[[Буняк Анатолій Іванович|А. Буняк]], м. Носівка
 
[[Буняк Анатолій Іванович|А. Буняк]], м. Носівка
 
== Майбутній пам'ятник у Носівці ==
 
Рішення [[Виконавчий комітет Носівської міської ради|Виконавчого комітету Носівської міської ради]] від [[7 жовтня]] [[2021]] року № 372
 
 
Про увічнення пам’яті українського військового діяча Пободайла Степана Даниловича
 
в місті Носівка
 
 
Відповідно до статей 32, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 року № 1181 «Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів», Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів, затвердженого наказом Держбуду України та Мінкультури України від 30.11.2004 року № 231/806, розглянувши звернення Падуна Віталія Леонідовича та жителів міста Носівки від 20.07.2021 року № П-2079, з метою патріотичного виховання молоді та увічнення історичної пам'яті українського військового діяча ХVII ст., уродженця міста Носівки, полковника Пободайла С.Д., виконавчий комітет Носівської міської ради вирішив:
 
 
# Погодити увічнення історичної пам’яті про українського військового діяча ХVII ст., уродженця міста Носівки, полковника Пободайла Степана Даниловича, шляхом спорудження (створення) пам’ятника в місті Носівка.
 
# Схвалити, що пам’ятник полковнику Пободайлу С.Д. має місцеве значення і його спорудження (створення) буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел не заборонених законодавством.
 
# Подати проєкт рішення з даного питання на розгляд постійних комісій та сесії міської ради.
 
# Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів В.ВЕРШНЯК та начальника відділу культури і туризму Носівської міської ради Л.АНТОНОВИЧ.
 
Міський голова Володимир ІГНАТЧЕНКО
 
  
 
== Примітки ==
 
== Примітки ==

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)