Наливайко Микола Федосійович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Микола Федосійович Наливайко (19.05.1924 — 22.12.2011) — вчитель англійської та німецької мов, учасник Німецько-радянської війни.

Життєпис[ред. | ред. код]

Наливайко Микола Федосійович народився в м. Носівці 19 травня 1924 року, в сім’ї залізничника та домогосподарки. З дитинства цікавився іноземними мовами, точними науками та географією. Коли почалась війна він закінчував школу. На фронт був направлений в червні 1943 року. Був розвідником. Звільняв Білорусь, Берлін. Має військові нагороди. 28 березня 1947 був демобілізованим. Закінчив Ніжинський педагогічний інститут імені М. Гоголя, факультет іноземної мови.

Все своє життя присвятив педагогіці, навчав учнів англійський та німецький мовам. Часи були складні і Микола Федосійович сам виготовляв навчальні таблиці, посібники для кращого викладання матеріалу. Він дуже любив і поважав своїх вихованців, після закінчення школи вони й надалі залишались друзями.

В сім’ї підростали доньки. Батько для них завжди був взірцем. Дуже ерудованим, мав енциклопедичні знання, мав відповіді на багато питань. Він прекрасний сім’янин, дуже відповідальний працівник. Все його життя було присвячене вихованню молоді, сім’ї, людям.

Помер Микола Федосійович 22 грудня 2011 року