Назарчук Віктор Миколайович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Віктор Назарчук

Віктор Миколайович Назарчук (народився 15 березня 1989 в селі Головеньки, на Борзнянщині — помер 26 грудня 2023 поблизу населеного пункту Міньківка, Бахмутського району) — мешканець Носівки, молодший лейтенант, загинув на Російсько-українській війні.

Носівщина в жалобі[ред. | ред. код]

Джерело: Носівщина в жалобі, Носівська територіальна громада, 29 грудня 2023

Надійшла гірка звістка у нашу громаду: загинув воїн, захисник — Віктор Миколайович Назарчук. Молодший лейтенант Віктор Назарчук (15.03.1989-26.12.2023) народився в с. Головеньки, на Борзнянщині. У рідному селі закінчив навчання в школі. Професійну та вищу освіту здобував в Ніжині.

Віктор — професійний талановитий музикант, який завжди був душею компанії, всіх зігрівав своїм теплом, радував неймовірним виконанням пісень та музичних творів.

Носівка стала для нього рідною, бо тут народилася його власна сім'я. Віктор виріс у дружній родині, таку ж створив і власну. Разом з дружиною Юлією виховували двох діток - Максимка і Анечку. Для нього саме родина стала найціннішим у житті. Тому, коли у травні цього року отримав повістку, пішов на фронт заради них.

У лавах Збройних Сил України він служив командиром 2 стрілецького взводу,4 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону. За час служби був нагороджений відомчою відзнакою-Хрестом Хоробрих.

Віктор Назарчук поліг у бою в результаті мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Міньківка, Бахмутського району.

Поховано загиблого Героя в Носівці на кладовищі по вулиці Кармелюка.

Родина[ред. | ред. код]

Мама Віра Петрівна, батько Микола Володимирович, дружина Юлія Василівна, син Максим, донька Анна.