Кіно-land

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

"Кіно-land" - кінотеатр під відкритим небом — проєкт Носівської ТГ на конкурс “Наша громада”

Коротко про проєкт[ред. | ред. код]

Проєкт передбачає закупівлю обладнання та облаштування території для кінотеатру під відкритим небом у міському парку. Кінотеатр дозволить проводити кінопокази різного спрямування. Це і фільми, трансляція просвітницьких, театральних, музичних, спортивних та інших заходів, які відбуваються в громаді. Це не лише дозвілля, а й культурне, освітнє та духовне збагачення мешканців. Кінопокази можуть здійснюватися і на свіжому повітрі, і в приміщеннях клубних закладів у осінньо-зимовий період.

Детальний опис ідеї проєкту:[ред. | ред. код]

Кінотеатри просто неба стають традицією українських міст. Адже це ідеальне місце відпочинку та проведення якісного дозвілля для кожного. Не зважаючи на вік, статус чи фінансову спроможність.

Це унікальний простір для відпочинку, розваг, спілкування та перегляду якісних стрічок. Літні кінотеатри просто неба потребують належного облаштування (комфортних місць для сидіння зокрема), особливо для людей з інвалідністю, людей старшого віку та мам з дітьми. Це підтримка і збереження фінансового стану родини, спілкування з іншими людьми, просвітницький відпочинок.

Перевага та особливість кінотеатру: його зможе відвідати необмежена кількість людей, кожен матиме можливість обрати місце для перегляду та, у випадку потреби, змінювати його в будь-який момент.

Зручні пуфи-крісла, свіже повітря, спокійна атмосфера, найрідніші поряд. І – фільм на великому екрані. Відмінний спосіб розслабитися після робочого дня, або провести час з друзями чи зі своєю другою половинкою у вихідний день.

Відкритий кінотеатр допоможе змістити пріоритети людей на користь культурного відпочинку і розвитку.

Проблема створення проєкту – це майже реалізована мрія, але не вистачає фінансового ресурсу, щоб повністю реалізувати проєкт. У зв’язку зі стрімким підвищенням попиту на такий різновид дозвілля, було вирішено відкрити у міському парку літній кінотеатр просто неба. Для повної реалізації проєкту за бажанням громади необхідна ще фінансова підтримка, тому і стало питання участі у конкурсі.

Етапи реалізації[ред. | ред. код]

1. Облаштування зони кінотеатру.

2. Придбання необхідних технічних засобів та обладнання.

3. Встановлення кінотеатру та обладнання.

Бюджет проєкту[ред. | ред. код]

Загальний бюджет Проєкту 626 000 грн 100%

Внесок Організатора Конкурсу 500 000 грн 79.9% від загальної вартості

Внесок органу самоврядування 126 000 грн 20.1% від загальної вартості Внесок партнерів 0 грн 0% від загальної вартості

Відповідність проєкту стратегії розвитку громади[ред. | ред. код]

Проєкт відповідає п.п. 1.4., 3.3., 4.2.2. Стратегічних, оперативних цілей та завдань Носівської територіальної громади, а саме: "Забезпечення культурних потреб населення", "Розвиток туристичної та відпочинкової привабливості громади", та "Організація зелених зон та зон відпочинку" Покликаний сприяти виконанню наступних стратегічних цілей та завдань: п. 4. "Чисте і здорове навколишнє середовище, якісне дозвілля".

Очікувані результати проєкту[ред. | ред. код]

Розвиток комфортних зон відпочинку, створення популярного рекреаційного виду дозвілля для мешканців громади. Реалізація проекту має постійний, сталий характер, адже функціонування кінотеатру – це безстроковий процес, що має якісну перспективу розширення та поглиблення. Отже, проєкт не має одноденної вигоди, а є довгостроковим та сталим.

Залучення жителів громади до втілення проєкту[ред. | ред. код]

Розчищення території, на якій буде розташовуватись кінотеатр. Допомога працівникам у монтуванні та демонтуванні обладнання. Участь у формуванні репертуару. Реклама нової форми дозвілля.

Користувачі[ред. | ред. код]

Послугами кінотеатру користуватимуться жителі та гості громади.

Охоплення території[ред. | ред. код]

Проєкт охопить місто Носівку, всі села Носівської ТГ, населені пункти суміжних громад.

Посилання[ред. | ред. код]