Відмінності між версіями «Кризис»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
== З історії носівської популярної музики ==
 
== З історії носівської популярної музики ==
:''Джерело: {{Cite web | url = https://www.facebook.com/groups/628795813914575/posts/3484611001666361/ | title = З історії носівської популярної музики | publisher = Носівка Nosivka Nosowka | author = Валерій Фурса | date = 1 листопада 2020 }}''
+
:''Джерело: {{Cite web | url = https://www.facebook.com/groups/628795813914575/posts/3484611001666361/ | title = З історії носівської популярної музики | publisher = Носівка Nosivka Nosowka | author = [[Фурса Валерій Михайлович|Валерій Фурса]] | date = 1 листопада 2020 }}''
  
 
Носівський «Кризис» 2008-2011, або музика для меломанів зі сталевими нервами
 
Носівський «Кризис» 2008-2011, або музика для меломанів зі сталевими нервами

Версія за 10:13, 17 березня 2024

«Кризис» — носівський хеві-метал гурт 2008-2011 років.

З історії носівської популярної музики

Джерело: Валерій ФурсаЗ історії носівської популярної музики, Носівка Nosivka Nosowka, 1 листопада 2020

Носівський «Кризис» 2008-2011, або музика для меломанів зі сталевими нервами

Восени 2008 року розпочали свої репетиції носівські «металісти» — прихильники рок-стилю heavy metal «важкий метал». В поп та рок-музиці існують дуже різні напрямки та течії, тож не дивно, що і в нашому місті знайшлися прихильники «важкого металу» (серед моїх ровесників, друзів-рокерів та молодших меломанів вони були завжди, хоча і в невеликому числі).

Але «важка», навіть не хард-рокова, а справжнісінька «металева» група у нас з'явилася вперше. Якщо у всіх інших носівських ВІА в репертуарі була популярна музика та хіти різних стилів, часом, цілком не схожих за напрямком, але популярних у слухачів виконавців, то «Кризис» грав музику виключно одного стилю. А прихильників у такого треш-металу не так вже й багато.

Назву гурту «підказала» світова економічна криза, яка вибухнула у 2008 році і вразила усіх, в тому числі і нашу Україну.

Засновником та лідером гурту став Володимир Семененко, який грав на соло-гітарі та спочатку був вокалістом, але потім в ансамблі з'явився вокаліст Олександр Заволовий.

Гітаристами були також Владислав Головко та Олександр Руденко, а за ударною установкою був Тарас Бровко, син колишнього лідера ВІА Серпантин Ігоря Бровка.

Клавішних інструментів у «Кризиса» не було.

Група проводила свої репетиції в старих, вже не жилих будинках родичів музикантів, бо щоби слухати таку гучну музику потрібно мати сталеві нерви.

Група давала концерти, виступала на Мотофесті в Кобижчі. Коли соліст «Кризиса» Олександр Заволовий на роботі зазнав важких травм, то його товариші-музиканти провели декілька концертів в столичному клубі «Бінго», а зароблені від виступів кошти віддали на лікування Олександра.

В 2011 році шляхи музикантів розійшлися – хтось поступив на навчання, хтось поїхав працювати в інші міста.

Після розпаду ансамблю Володимир Семененко виступав у столичній групі «Чорна кішка», потім продовжив свою музичну кар'єру в іншій.

Декілька останніх років він є учасником київського рок-гурту Thy Despаir (Відчай), який грає в стилі dark metal (темний метал).

Дякую за інформацію про "Кризис" Євгену Шелесту

На жаль не маю, поки що, жодного фото "Кризиса" тож викладаю фотографії київського гурту з колишнім лідером носівського ансамблю Володимиром Семененком.