Коцюба Олексій Андрійович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Олексій Коцюба

Олексій Андрійович Коцюба (народився 4 квітня 1964 в селі Хотинівка — помер 1 червня 2022 в Харківській області) — військовослужбовець Збройних Сил України, солдат, бойовий медик, загинув при виконанні бойового завдання на Російсько-українській війні.

Життєпис[ред. | ред. код]

Джерела: Сьогодні Чернігівщина попрощалася з двома Захисниками, Чернігівський обласний ТЦК та СП, 8 червня 2022; 105 день боротьби за Україну, Володимир Ігнатченко, 8 червня 2022

У 1981 році закінчив Лихачівську середню школу, після чого вступив до Мринського професійно-технічного училища. У 1982-1985 роках Олексій пройшов строкову військову службу у військово-морських силах. Після життя у Києві він разом з родиною переїхав у Миколаїв, де працював приватним підприємцем, жив з дружиною і сином.

У 2021 році, з початком повномасштабної війни росії проти України свідомо обрав шлях захищати рідну землю — долучився до лав Збройних Сил України, спочатку служив у 79 бригаді, потрапивши до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади на посаду бойового медика-піхотинця.

1 червня під час виконання бойового завдання поблизу смт Довгеньке на Харківщині Коцюба Олексій загинув, будучи до останнього вірним військовій присязі та рідні Батьківщині!

Похований у Лихачеві, на малій батьківщині дружини Тетяни.