Редагування Волошин Григорій Мусійович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Файл:Григорій Волошин.jpg|міні|Григорій Волошин]]
 
[[Файл:Григорій Волошин.jpg|міні|Григорій Волошин]]
  
'''Григорій Мусійович Волошин''' (народився [[6 жовтня]] [[1937]] — помер [[20 січня]] [[2024]]) — підприємець і науковець, кандидат технічних наук, керівник ТОВ НВКЦ «[[Прес]]», почесний громадянин Носівської громади.
+
'''Григорій Мусійович Волошин''' (народився [[6 жовтня]] [[1937]] — кандидат технічних наук, керівник ТОВ НВКЦ «[[Прес]]».
 
 
Проживав у Носівці по вул. [[Вулиця Баштова|Баштова]], 2.
 
 
 
Похований буде в Києві.
 
 
 
== Родина ==
 
Дружина — [[Волошина Людмила Олександрівна|Людмила Олександрівна]], сини.
 
  
 
== Відзнаки ==
 
== Відзнаки ==
 
* член-кореспондент Академії будівництва України по відділенню «Машини, механізми і процеси будіндустрії та виробництва будматеріалів».  
 
* член-кореспондент Академії будівництва України по відділенню «Машини, механізми і процеси будіндустрії та виробництва будматеріалів».  
 
* «Доктор будівництва» — за вагомий внесок у розвиток будівельної індустрії України (2014)
 
* «Доктор будівництва» — за вагомий внесок у розвиток будівельної індустрії України (2014)
* «Почесний громадянин Носівської громади» — звання присвоєно у день святкування 870-ї річницї з дня заснування міста Носівка (2018).
+
* «Почесний громадянин Носівської громади» — звання присвоєно у день святкування 870-ї річницї з дня заснування міста Носівка (2018)
* Почесна грамота Верховної Ради України — За заслуги перед українським народом та вагомий внесок у розвиток промисловості Носівського району (2018).
+
* Почесна грамота Верховної Ради України — За заслуги перед українським народом та вагомий внесок у розвиток промисловості Носівського району (2018)
 
 
== На вдячну пам'ять ==
 
:''Джерело: На вдячну пам’ять про Григорія Волошина…''
 
 
 
На 87 році життя зупинилося сповнене любові до людей і життя серце прекрасної людини, справжнього патріота, мудрого керівника, бізнесмена, винахідника і раціоналізатора, мецената і благодійника, Почесного громадянина міста Носівка, найкращого чоловіка, батька та дідуся - Григорія Мусійовича Волошина.
 
 
 
Григорій Волошин народився 6 жовтня 1937 року. Він не був носівчанином за народженням, але зробив для нашого міста і всієї Носівщини незлічимо багато добрих справ, які живуть у вдячній пам’яті земляків. Він став справжнім носівчанином за покликом серця і високе звання Почесного громадянина міста – цілком заслужене.
 
 
 
Щирість та відкритість Григорія Мусійовича, його  бажання допомагати всім, хто до нього звертається, - у безлічі вдячних слів та захопленні його життєвою позицією. Він був людиною неймовірної щирості, простоти, небайдужості, відкритості. І разом з тим – справжньою глибою у науці, численних відкриттях, досягненнях і здобутках.  Таких людей, як Григорій Мусійович, бувають одиниці. І Носівщині пощастило, що кілька десятків років тому він обрав саме наш край для розвитку свого бізнесу.
 
 
 
За ці роки  Григорій Мусійович став легендою нашого часу і Носівщини.
 
В Носівці він реалізував свою одну з амбітних ідей: відкрити підприємство, яке б займалося виготовленням комплектуючих для підприємств вугільної промисловості. Починати довелося практично з нуля, що для нього,  на той час засновника двох невеликих профільних фірм, за плечима  та з чималим професійним досвідом наукової та практичної діяльності у вугледобувній галузі, винахідника перших агрегатів, спрямованих на механізацію та автоматизацію процесів видобутку вугілля, було непросто. Але він ризикнув.  І вже зовсім скоро  НВКЦ «Прес» виробляло свою першу продукцію — спочатку комплектуючі до конвеєрних роликів, затим вже й самі ролики, а пізніше — роликоопори, так звані гірлянди, з’єднані по кілька штук, без яких не працюватиме жоден транспортер, що піднімає нагору кам’яне вугілля, руду чи будь-які інші корисні копалини. Не стояти на місці, постійно бути в русі, слідкувати за новинками на ринку вугледобувної продукції — все це разом з організаторськими та винахідницькими здібностями керівника дозволили НВКЦ «Прес» конкурувати на  рівних з багатьма визнаними зарубіжними підприємствами, вигравати в тендерах та продовжувати розвиватися.
 
 
 
НВКЦ «Прес» стало ще й одним з тих підприємств, які забезпечували роботою та достойною заробітною платою носівчан.
 
У числі підприємств, які створив Григорій Волошин у Носівці- ПП «Продагро», яке замалося переробкою сільгосппродукції та виготовленням ковбас та м’ясних виробів, що були візитівкою міста.
 
 
 
Григорій Мусійович був з тих людей, який вмів не лише працювати, а й гідно відпочивати. Так з його ініціативи відкрилося кафе «[[Волошка]]», зі стилізованою локацією «Хата Карася».
 
 
 
Велика кількість носівчан та гостей міста переконалися за ці роки, як смачно тут готують. Окрім того саме завдяки Григорію Мусійовичу тут проходили  творчі розважальні вечори з «живою» музикою, поетичними читаннями та пісенними вшануванням гостей, де в якості господаря й конферансьє був незмінно  Григорій Мусійович зі своєю творчою командою.
 
 
 
Невимовно важко говорити про цю людину у минулому часі. Його добрі справи і безвідмовність у допомозі і підтримці численних закладів освіти, медицини, культури, підтримці  воїнів ЗСУ, допомозі у благоустрої міста та проведенні загальноміських заходів. Це житиме у людській пам’яті і вдячності.
 
  
 
== Посилання ==
 
== Посилання ==

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)