Редагування Вареник Віталій Володимирович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:Віталій Вареник.jpg|міні|Віталій Вареник]]
 
  
'''Віталій Володимирович Вареник''' (народився [[12 жовтня]] [[1977]] в селі Жовтневе на Коропщині — помер [[22 лютого]] [[2024]]), солдат ЗСУ, будівельник, мешканець Носівки, працював у КП «Носівка-Комунальник», загинув на Російсько-українській війні на Лимансько-Куп'янському напрямку.
+
'''Віталій Володимирович Вареник''' (12.10.1977 -22.02.2024), солдат, народився на Коропщині, у великій родині. Закінчив школу, здобув кваліфікацію тракториста, жив у рідному селі Жовтневе.
  
== Життєпис ==
+
Згодом створив власну родину  і переїхали на постійне місце проживання до Носівки, на  малу батьківщину дружини. Тут народилися два  їхніх сини.
:''Джерело: {{Cite web | url = https://www.facebook.com/groups/1115239838678801/posts/2453999281469510/ | title =  Носівщина в жалобі | publisher = Життя громади | author = | date = }}''
 
  
Закінчив школу, здобув кваліфікацію тракториста, жив у рідному селі Жовтневе.
+
Віталій Володимирович працював у Києві, в КП «Носівка- Комунальник», мав золоті руки у будівельній справі.
  
Згодом створив власну родину і переїхали на постійне місце проживання до Носівки, на малу батьківщину дружини. Тут народилися два їхніх сини.
+
З початком повномасштабного вторгнення доєднався до загону тер оборони, згодом став членом ДФТГ.
  
Віталій Володимирович працював у Києві, в КП «Носівка-Комунальник»мав золоті руки у будівельній справі.
+
22 лютого 2023 року був призваний на військову службу. У лавах Збройних Сил України виконував обов’язки старшого водія - гранатометника І міномета мінометного взводу другого механізованого батальйону. Часто виходив на зв’язок, останній раз рідні почули його голос 16 лютого. Дуже сумував за онучкою Амінкою, запевнив, що все гаразд, дав настанови усім  рідним,наче прощався. Коли перестав виходити на зв’язок, родина відчувала, щось сталося. Сталося – непоправне.
  
З початком повномасштабного вторгнення доєднався до загону тероборони, згодом став членом ДФТГ.
+
Залишаючись вірним присязі, Віталій Володимирович загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині,  на Лимансько - Куп’янському напрямку внаслідок підриву на міні. Сталося це 22 лютого.
  
22 лютого 2023 року був призваний на військову службу. У лавах Збройних Сил України виконував обов’язки старшого водія-гранатометника І міномета мінометного взводу другого механізованого батальйону. Часто виходив на зв’язок, останній раз рідні почули його голос 16 лютого. Дуже сумував за онучкою Амінкою, запевнив, що все гаразд, дав настанови усім  рідним, наче прощався. Коли перестав виходити на зв'язок, родина  відчувала, щось сталося.
+
Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус глибоко сумують та розділяють біль непоправної втрати з дружиною Наталією Михайлівною, синами Дмитром та Вадимом, сестрою Оксаною, братами Ігорем та Олександром.
 
 
Загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині, на Лимансько-Куп'янському напрямку внаслідок підриву на міні.
 
 
 
== Родина ==
 
Дружина [[Вареник Наталія Михайлівна]], сини Дмитро та Вадим, сестра Оксана, брати Ігор та Олександр.
 
  
 
Поховано воїна буде на кладовищі по вул. Центральна (біля колишньої меблевої фабрики).
 
Поховано воїна буде на кладовищі по вул. Центральна (біля колишньої меблевої фабрики).
 
[[Категорія:Загиблі на Російсько-українській війні (Носівська громада)]]
 
[[Категорія:Люди В]]
 

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Шаблон, використаний на цій сторінці: