Передвиборна програма Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» (2020)

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Версія від 15:15, 5 жовтня 2020, створена uk>Perohanych
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)

ЗАТВЕРДЖЕНО Рішенням зборів Чернігівської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» від 19 вересня 2020 року № 46

Передвиборна програма Чернігівської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

«7 кроків для розвитку рідного краю»

Інвестиції в економіку мають починатися з інвестицій в людину, в її якість життя. Гарантом повноцінної самореалізації людини є якісна та повсюдна освіта, доступна та ефективна медицина, конкурентна та перспективна професія, надійний та справедливий соціальний захист. Тому партія «Наш край» пропонує 7 важливих кроків розвитку, якими ми досягнемо розвитку та благополуччя рідного краю.

1. Культура і спорт НАШОГО КРАЮ. Кожна громада є осередком унікальної культури. Необхідно оберігати, досліджувати, поширювати та сприяти розвиткові культурних надбань. Також необхідно надати доступ дітям і молоді до спортивних об'єктів із висококваліфікованим персоналом і тренерами.

2. Медицина та здоров’я НАШОГО КРАЮ. Covid-19 продемонстрував повну неспроможність вітчизняної медицини боротися із такими масштабними епідеміями. Система охорони здоров’я покликана забезпечити надання якісних і своєчасних медичних послуг жителям Чернігівщини.

3. Підприємництво НАШОГО КРАЮ. Підтримка місцевих підприємств, створення робочих місць — це головна запорука довгострокового розвитку, нарівні зі створенням необхідної інфраструктури для залучення інвестицій.

4. Освіта НАШОГО КРАЮ. Освічена молодь є запорукою економічного та культурного розвитку Чернігівщини. Освіта має бути безкоштовною, повсюдною та доступною для всіх громадян. Напрями підготовки спеціалістів мають відповідати ринку праці майбутнього та запиту сьогодення.

5. Аграрний сектор НАШОГО КРАЮ. Наш Край завжди підтримує і буде підтримувати розвиток аграрного сектору, який є основою сталого зростання економіки, розвитку села та сільських територій, гарантією ощадливого користування земельними ресурсами.

6. Відкритість. Загальний доступ громадян до бюджетів, офіційних документів та процедур — це запорука ефективної роботи громади, а також надійний антикорупційний запобіжник.

7. Децентралізація. Завдяки місцевому самоврядуванню громади отримають необхідні автономні повноваження, підкріплені адекватними фінансовими ресурсами.

Голова Чернігівської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ»

С.В. Баришовець

Посилання