Пархоменко Любов Володимирівна

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Версія від 18:46, 7 березня 2023, створена Perohanych (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Любов Пархоменко

Любов Володимирівна Пархоменко — викладач кафедри вокально-хорової майстерності Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. З 2005 року працювала викладачем вокалу та керівником дитячого хору Носівської районної школи мистецтв.

Життєпис[ред. | ред. код]

Освіта:

  • У 2002 році закінчила Кременецький педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка та здобула диплом бакалавра за спеціалізацією: вчитель музики та хореографії.
  • У 2005 році закінчила Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя та отримала диплом спеціаліста за спеціалізацією: вчитель музики, етики, естетики та художньої культури.
  • У 2009 році закінчила Київську академію керівних кадрів культури і мистецтв України та отримала диплом спеціаліста із кваліфікацією: артист-вокаліст, керівник хорового ансамблю, викладач фахових дисциплін.
  • У 2011 році закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, факультет культури і мистецтв, та отримала диплом магістра.

З 2005 року працювала викладачем вокалу та керівником дитячого хору Носівської районної школи мистецтв. За сумісництвом працювала ілюстратором молодіжного хору «Світич».

Знаходячись у декретній відпусті за місцем основної роботи, працювала сумісником в Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя на факультеті культури і мистецтв викладачем вокалу кафедри вокально-хорової майстерності. З 2017 року почала працювати в НДУ імені М. Гоголя за основним місцем роботи.

З 25 лютого по 25 березня 2019 році пройшла стажування на кафедрі оперного співу Національної музичній академії України імені П. І. Чайковського, консультант – доцент, професор кафедри оперного співу, народна артистка СРСР Стефюк Марія Юріївна.

Творча діяльність[ред. | ред. код]

У 2002 році брала участь у І Всеукраїнському конкурсі вокально-диригентської майстерності (м. Ніжин) та здобула звання лауреата, отримавши два золоті дипломи у двох напрямках.

У 2011 році брала участь у всеукраїнському конкурсі молодих виконавців ім. Ірини Маланюк (м. Івано-Франківськ) та здобула диплом ІІІ ступеня та звання лауреата.

У 2012 року взяла участь у міжнародному конкурсі-фестивалі Grand Musiс Fest (м. Харків) та отримала у номінації «Професіонали», жанр «Академічний вокал» І місце.

За період викладання у Носівській районній школі мистецтв створила дитячий хоровий колектив, який неодноразово перемагав на обласних конкурсах та приймав участь у творчо-концертному житті школи та міста. Також виховала учнів солістів лауреатів всеукраїнських та обласних конкурсів.

Працюючи в Ніжинському державному університеті, веде активну творчу діяльність. Бере участь у великій кількості концертів як і в житті університету так і в концертному житті міста та області. Студенти класу Пархоменко Л. В. є учасниками всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів (8 призових дипломів).

За весь педагогічний та виконавсько-творчий шлях отримала понад 20 подяк, грамот та дипломів за творчі досягнення, підготовку лауреатів, за активну творчу участь у житті школи, університету, міста, області.

Член Всеукраїнської музичної спілки з 06.12.2018.

Публікації[ред. | ред. код]

  1. Пархоменко Л. В. Фахові компетенції з постановки голосу як складова професійної компетентності майбутнього вчителя музичного мистецтва». Наукові записки НДУ ім. Миколи Гоголя. Серія: Психолого-педагогічні науки. Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2019. №3.
  2. Пархоменко Л.В. Особливості роботи з високими жіночими голосами М.Е. Донець-Тессейр. Теорія і методика мистецької освіти : зб. науково-методичних статей / за ред. Ю. Ф. Дворника, О. В. Коваль. Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2018. Вип. 4.
  3. Пархоменко Л. В. Фонаційні проблеми молодих педагогів-вокалістів у професійній діяльності. Теорія і методика мистецької освіти : зб. науково-методичних статей / за ред. Ю. Ф. Дворника, О. В. Коваль. Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2018. Вип. 2. С. 92-98

Посилання[ред. | ред. код]