Корсунов Валерій Володимирович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Версія від 23:37, 23 лютого 2023, створена Perohanych (обговорення | внесок) (Створена сторінка: '''Валерій Володимирович Корсунов''' (24.05.1973 -11.02.2023). == Носівщина в жалобі == : ''Джерело: {{Cite...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)

Валерій Володимирович Корсунов (24.05.1973 -11.02.2023).

Носівщина в жалобі

Джерело: Facebook, 21 лютого 2023

Загинув Валерій Володимирович Корсунов (24.05.1973 -11.02.2023). У перший день війни він прибув у Деснянський районний в м. Києві ТЦК та СП, готовий стати на захист рідної землі. Адже він мав досвід участі у бойових діях, будучи учасником воєн в інших державах та в антитерористичній операції з 2014 року в Україні.

Народився і виріс Валерій Корсунов в Харкові. Був єдиною дитиною в батьків.

У мирному житті працював машиністом насосних установок на підприємстві «Київводоканал».

У лавах Збройних Сил України був стрільцем І стрілецької роти, стрілецького батальйону військової частини. На жаль, 11 лютого він загинув від отриманих поранень, не сумісних з життям в результаті здійснення ворогом танкового обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар, на Донеччині.

У загиблого залишилися батьки, які наразі перебувають за кордоном на лікуванні, вони були евакуйовані в період активних бойових дій на Харківщині. Також у Валерія Корсунова є власна родина: дружина, Оксана Анатоліївна, син Владислав, який перебуває у загоні тероборони Києва, а також донька Марина, школярка.

Дружина загиблого має родинне коріння з Носівки, отож було прийняте рішення про поховання Героя саме в нашому місті.

Церемонія прощання та поховання Героя відбудеться 23 лютого.

Колона шани приблизно об 11.40 рухатиметься від моргу міської лікарні через вулицю Шевченка та вулицю Свято-Преображенську до Свято- Преображенського храму, де відбудеться заупокійна літія за загиблим Героєм військовим капеланом о. Василієм.

Орієнтовно о 12.40 колона вирушить від храму до кладовища через вулиці Вокзальну та Центральну до місця вічного спочинку Героя на кладовищі по вул. Троїцька (біля колишньої меблевої фабрики).