Відмінності між версіями «Захвалинський Іван Григорович»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
(Створена сторінка: '''Іван Григорович Захвалинський''' — священник Успенська церква в Носівці|Успенської...)
 
 
(Не показана 1 проміжна версія ще одного користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Іван Григорович Захвалинський''' — священник [[Успенська церква в Носівці|Успенської церкви]] містечка Носівка, благочинний 4 благочинного округу Ніжинського повіту.  
+
'''Іван Григорович Захвалинський''' — священник [[Успенська церква в Носівці|Успенської церкви]] містечка Носівка, благочинний 4 благочинного округу Ніжинського повіту. Народився у сім'ї священика містечка Олишівка Козелецького повіту 23 червня 1869 року. 3 листопада 1899 року переведений до Успенської церкви містечка Носівка із міста Конотоп. 28 жовтня 1901 року призначений законоучителем у 3 земську школу, а з 17 вересня 1903 року і до цукровозаводської. 
 +
 
 +
У понеділок, [[18 липня]] [[1910]] року, в день пам'яті преподобного Іоанна Многостраждального Печерського, благочинний із Носівки Іоанн Захвалинський у співслужінні з протоієреєм [[Ячницький Лев Амосович|Левом Ячницьким]], дванадцятьма священиками та трьома дияконами, з двома хорами місцевих півчих у присутності прихожан урочисто освятили у Володьковій Дівиці новий кам'яний храм в честь Святителя Миколая.
  
 
== Родина ==
 
== Родина ==

Поточна версія на 19:27, 5 березня 2025

Іван Григорович Захвалинський — священник Успенської церкви містечка Носівка, благочинний 4 благочинного округу Ніжинського повіту. Народився у сім'ї священика містечка Олишівка Козелецького повіту 23 червня 1869 року. 3 листопада 1899 року переведений до Успенської церкви містечка Носівка із міста Конотоп. 28 жовтня 1901 року призначений законоучителем у 3 земську школу, а з 17 вересня 1903 року і до цукровозаводської.

У понеділок, 18 липня 1910 року, в день пам'яті преподобного Іоанна Многостраждального Печерського, благочинний із Носівки Іоанн Захвалинський у співслужінні з протоієреєм Левом Ячницьким, дванадцятьма священиками та трьома дияконами, з двома хорами місцевих півчих у присутності прихожан урочисто освятили у Володьковій Дівиці новий кам'яний храм в честь Святителя Миколая.

Родина[ред. | ред. код]