Відмінності між версіями «Пономаренко Микола Миколайович»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
(Створена сторінка: '''Микола Миколайович Пономаренко''' (народився 19 грудня 1973 в с. Велика Мотовилівка, на Ки...)
 
 
(Не показані 4 проміжні версії цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Микола Миколайович Пономаренко''' (народився 19 грудня 1973 в с. Велика Мотовилівка, на Київщині — помер 10 травня 2024) — військовик, доброволець, молодший сержант
+
[[Файл:Микола Пономаренко.jpg|міні|Микола Пономаренко]]
 +
 
 +
'''Микола Миколайович Пономаренко''' (народився [[19 грудня]] [[1973]] в с. Велика Мотовилівка, на Київщині — помер [[10 травня]] [[2024]]) — залізничник, слюсар рухомого складу Укрзалізниці, військовик, доброволець, молодший сержант, загинув на Російсько-українській війні біля населеного пункту Невське, Луганської області.
  
 
== Життєпис ==
 
== Життєпис ==
За кілька років після його народження родина переїхала до Носівки. Микола тут закінчив [[Носівська школа № 1|Носівську школу №1]]. Мама  ставила на ноги своїх дітей сама, тому Микола  швидко подорослішав і пішов працювати. Створив власну родину, разом з дружиною виховували двох синів.  
+
:''Джерело: {{Cite web | url = https://nosgromada.cg.gov.ua/index.php?id=495384&tp=page | title = Носівщина в жалобі| publisher = Носівська міська рада| author = | date = 15 травня 2024}}''
 +
За кілька років після народження Миколи, родина переїхала до Носівки. Він тут закінчив [[Носівська школа № 1|Носівську школу №1]]. Мама  ставила на ноги своїх дітей сама, тому Микола  швидко подорослішав і пішов працювати. Створив власну родину, разом з дружиною виховували двох синів.  
  
 
24 лютого 2022 Микола був на роботі. Він працював слюсарем-ремонтником  рухомого складу Укрзалізниці. А вже наступного дня стояв біля військкомату. Того дня його не забрали. Бракувало  зброї на всіх бажаючих. Але він  щодня здійснював патрулювання та ніс службу у теробороні, прагнув бути корисним рідному місту у найважчий час.
 
24 лютого 2022 Микола був на роботі. Він працював слюсарем-ремонтником  рухомого складу Укрзалізниці. А вже наступного дня стояв біля військкомату. Того дня його не забрали. Бракувало  зброї на всіх бажаючих. Але він  щодня здійснював патрулювання та ніс службу у теробороні, прагнув бути корисним рідному місту у найважчий час.
  
Вже 8 березня Микола Пономаренко разом з побратимами  у складі Збройних Сил України їхав на оборону Чернігова. Потім був Бахмут, інші пекельні місця, де стояли наші воїни. Микола був серед них.  Він виконував обов'язки командира відділення 2 кулеметного взводу 2 стрілецької  роти. Його всі поважали, бо ніколи не схибив,  бо завжди був попереду.  Його син Анатолій  також нині боронить Україну  у складі 46-ї аеромобільної бригади.
+
Вже 8 березня Микола Пономаренко разом з побратимами  у складі Збройних Сил України їхав на оборону Чернігова. Потім був Бахмут, інші пекельні місця, де стояли наші воїни. Микола був серед них.  Він виконував обов'язки командира відділення 2 кулеметного взводу 2 стрілецької  роти. Його всі поважали, бо ніколи не схибив,  бо завжди був попереду.  Його син [[Пономаренко Анатолій Миколайович|Анатолій]] також нині боронить Україну  у складі 46-ї аеромобільної бригади.
 
 
Н те завдання, яке стало останнім для нашого земляка, на Луганщині, він не мав іти. Щойно повернувся з лікування. Але розуміючи  відповідальність за кожного солдата, він пішов.
 
 
 
У вічність.
 
 
 
Залишаючись вірним військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок  із захисту України, її свободи і незалежності, Микола Пономаренко загинув, внаслідок  ворожої атаки біля населеного пункту Невське, Луганської області.
 
  
Сталося це 10 травня.
+
На те завдання, яке стало останнім для нашого земляка, на Луганщині, він не мав іти. Щойно повернувся з лікування. Але розуміючи  відповідальність за кожного солдата, він пішов.
  
  Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають та розділяють біль непоправної втрати з дружиною, Тетяною Вікторівною, синами Анатолієм та Миколою.
+
Загинув 10 травня 2024 внаслідок ворожої атаки біля населеного пункту Невське, Луганської області.
  
Вічний спочинок загиблий Герой знайде на кладовищі по вул. Троїцька у Носівці.
+
Буде похований на кладовищі по вул. Троїцька у Носівці.
  
Світла пам’ять Воїну Миколі!
+
== Родина ==
 +
Дружина Тетяна Вікторівна, сини Анатолій і Микола.
  
Про дату зустрічі та прощання із Миколою Пономаренком повідомимо додатково
+
[[Категорія:Випускники Носівської школи № 1]]
 +
[[Категорія:Молодші сержанти]]
 +
[[Категорія:Загиблі на Російсько-українській війні (Носівська громада)]]
 +
[[Категорія:Люди П]]

Поточна версія на 19:09, 19 травня 2024

Микола Пономаренко

Микола Миколайович Пономаренко (народився 19 грудня 1973 в с. Велика Мотовилівка, на Київщині — помер 10 травня 2024) — залізничник, слюсар рухомого складу Укрзалізниці, військовик, доброволець, молодший сержант, загинув на Російсько-українській війні біля населеного пункту Невське, Луганської області.

Життєпис[ред. | ред. код]

Джерело: Носівщина в жалобі, Носівська міська рада, 15 травня 2024

За кілька років після народження Миколи, родина переїхала до Носівки. Він тут закінчив Носівську школу №1. Мама ставила на ноги своїх дітей сама, тому Микола швидко подорослішав і пішов працювати. Створив власну родину, разом з дружиною виховували двох синів.

24 лютого 2022 Микола був на роботі. Він працював слюсарем-ремонтником рухомого складу Укрзалізниці. А вже наступного дня стояв біля військкомату. Того дня його не забрали. Бракувало зброї на всіх бажаючих. Але він щодня здійснював патрулювання та ніс службу у теробороні, прагнув бути корисним рідному місту у найважчий час.

Вже 8 березня Микола Пономаренко разом з побратимами у складі Збройних Сил України їхав на оборону Чернігова. Потім був Бахмут, інші пекельні місця, де стояли наші воїни. Микола був серед них. Він виконував обов'язки командира відділення 2 кулеметного взводу 2 стрілецької роти. Його всі поважали, бо ніколи не схибив, бо завжди був попереду. Його син Анатолій також нині боронить Україну у складі 46-ї аеромобільної бригади.

На те завдання, яке стало останнім для нашого земляка, на Луганщині, він не мав іти. Щойно повернувся з лікування. Але розуміючи відповідальність за кожного солдата, він пішов.

Загинув 10 травня 2024 внаслідок ворожої атаки біля населеного пункту Невське, Луганської області.

Буде похований на кладовищі по вул. Троїцька у Носівці.

Родина[ред. | ред. код]

Дружина Тетяна Вікторівна, сини Анатолій і Микола.