Відмінності між версіями «Коробчине»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
м
 
(Не показано 4 проміжні версії ще одного користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Коробчине''' — село в Носівській територіальній громаді, у [[Володьководівицький старостинський округ|Володьководівицькому старостинському окрузі]]. Знаходиться на місці однойменного хутора, спаленого німцями під час Німецько-радянської війни.  
+
'''Коробчине''' — село в Носівській територіальній громаді, у [[Володьководівицький старостинський округ|Володьководівицькому старостинському окрузі]]. Знаходиться на місці однойменного хутора, спаленого німцями під час Німецько-радянської війни. В історичних джерелах вживається також назва "Петергоф", "Припливці".  
  
Поблизу хутора Коробчиного, на 110-у кілометрі залізниці Київ — Хутор-Михайлівський відбувся бій з німцями, в якому партизани зазнали значних втрат.
+
Немає точних даних, що на момент спалення Коробчине мало саме таку назву. Коробчин хутір був спалений разом із селом [[Сулак]]. У різній літературі є різні дати цієї події  від 21 до 28 березня 1943. На сьогодні точно можна сказати, що у двадцятих числа березня.
 +
 
 +
Поблизу хутора Коробчиного [[8 серпня]] [[1943]], на 110-у кілометрі залізниці Київ — Хутор-Михайлівський відбувся [[Партизанська Носівщина#Бій на 110-му кілометрі, 8 серпня 1943|бій з німцями]], в якому партизани зазнали значних втрат.
  
 
== Вулиці ==
 
== Вулиці ==

Поточна версія на 09:15, 13 травня 2024

Коробчине — село в Носівській територіальній громаді, у Володьководівицькому старостинському окрузі. Знаходиться на місці однойменного хутора, спаленого німцями під час Німецько-радянської війни. В історичних джерелах вживається також назва "Петергоф", "Припливці".

Немає точних даних, що на момент спалення Коробчине мало саме таку назву. Коробчин хутір був спалений разом із селом Сулак. У різній літературі є різні дати цієї події від 21 до 28 березня 1943. На сьогодні точно можна сказати, що у двадцятих числа березня.

Поблизу хутора Коробчиного 8 серпня 1943, на 110-у кілометрі залізниці Київ — Хутор-Михайлівський відбувся бій з німцями, в якому партизани зазнали значних втрат.

Вулиці[ред. | ред. код]

Станом на 1 жовтня 2022:[1]

  • вулиця Ковпака

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]