Редагування Стельмашенко Гнат Павлович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
'''Гнат (Ігнат) Павлович Стельмашенко''' (нар. 1913 — помер ?) — мешканець Носівки. Репресований радянською владою, як "куркуль".  
+
'''Стельмашенко''' — мешканець кутка Мархаївка в Носівці. Репресований радянською владою, як "куркуль".  
  
== Життєпис ==
 
За спогадами Олексія Івасенка Гнат був бондарем, робив бочки, теслював, і за колеса була мова, вроді ремонтував, обручі на колеса робив точно, була велика клуня, пара коней, казав масницю гуляв усю на весіллях на конях, потім проживав в районі [[Поворот]]а.
 
 
Дворище було як повертати на [[Носівський маслозавод|маслозавод]] на розі зліва.
 
 
== Родина ==
 
Брати Кирило, Семен, Олексій, сестра Тетяна. Можливо ще були брати чи сестри.
 
 
== Четверта школа ==
 
 
Восени 1943 року, коли Носівщину була зайнята радянською армією, його хата була пристосована для навчання, в ній розмістили початкову школу, яка дала початок [[Носівська школа № 4|Носівській школі № 4]].
 
Восени 1943 року, коли Носівщину була зайнята радянською армією, його хата була пристосована для навчання, в ній розмістили початкову школу, яка дала початок [[Носівська школа № 4|Носівській школі № 4]].
  

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Шаблон, використаний на цій сторінці: