Редагування Рибка Микола Йосипович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Файл:Центр Носівки, кінець 1970-х Анатолій Коваленко і Микола Рибка.jpg|міні|Праворуч — Микола Рибка. [[Центр Носівки]], кінець 1970-х]]
 
[[Файл:Центр Носівки, кінець 1970-х Анатолій Коваленко і Микола Рибка.jpg|міні|Праворуч — Микола Рибка. [[Центр Носівки]], кінець 1970-х]]
  
'''Микола Йосипович Рибка''' ([[1 січня]] [[1949]], Носівка — 17 червня 2001) — працював завідувачем відділу комсомольських організацій Носівського райкому комсомолу, головним агрономом у [[Колгосп імені Енгельса|колгоспі ім. Енгельса]], заступником начальника [[Носівська міліція|Носівської міліції]] з особового складу.
+
'''Микола Йосипович Рибка''' ([[1 січня]] [[1949]], Носівка — ?) — працював інструктором Носівського райкому комсомолу, агрономом у [[Колгосп імені Енгельса|колгоспі ім. Енгельса]], заступником начальника [[Носівська міліція|Носівської міліції]].
  
== '''Життєпис''' ==
+
== Життєпис ==
Рибка Микола Йосипович народився 1 січня 1949 р. м. Носівці. Його батько, Рибка Йосип Васильович (1912–1975), у роки Другої світової війни воював на фронті, а після працював на базі обслуговування тепловозів у м. Києві. Мати, Рибка Анастасія Митрофанівна (1911–1998), працювала у вагонно-ремонтному депо м. Києва. Батьки виховували трьох дітей: Катерину Йосипівну (1938 р. н.), Миколу Йосиповича (1949 р. н.) та Галину Йосипівну (1951 р. н.).   
+
Навчався у [[Носівська 8-річна школа № 5|Носівській восьмирічній школі № 5]].   
  
Упродовж 1956–1964 рр. навчався в Носівській восьмирічній школі № 5. Після її закінчення вступив до Боярського сільськогосподарського технікуму Києво-Святошинського району Київської області. У 1969 р. закінчив його, здобувши спеціальність «Агроном із захисту рослин».
+
Навчався у Боярському технікумі на агронома.  
  
Трудовий шлях розпочав одразу після навчання на посаді бригадира колгоспу «40 років Жовтня» Бориславського району Херсонської області.
+
Потім працював у райкомі і заочно закінчив Білоцерківський інститут за цим же фахом.
  
Протягом 1969–1971 рр. перебував на службі в лавах Радянської армії в Закавказькому військовому окрузі. Після демобілізації працював агрономом Носівського районного управління сільського господарства, а з жовтня 1971 р. – завідувачем відділу комсомольських організацій Носівського райкому комсомолу.
+
Миколина донька Оксана — філолог, захистила кандидатську дисертацію у Львові.  
  
Упродовж 1974–1979 рр. навчався в Білоцерківському сільськогосподарському інституті, де отримав диплом зі спеціальності «Агрономія» та здобув кваліфікацію вченого агронома. Працював агрономом та головним агрономом колгоспу ім. Енгельса в рідному місті Носівці.
 
 
Одружений з 1974 р. Дружина, Рибка Надія Миколаївна (1950 р. н.), працювала лаборантом Носівської районної центральної лікарні. Доньки: Рибка Ірина Миколаївна та Рибка Оксана Миколаївна (1974 р. н.).
 
 
З 1982 р. був обраний секретарем бюро первинної партійної організації рідного колгоспу, на цій посаді й пропрацював два роки.
 
 
З 1984 р. змінив свій фах, працював заступником начальника Носівського РВВС МВС з особового складу. З цієї посади в 1997 р. вийшов на пенсію у званні майора міліції. Професійну діяльність продовжив на державній службі.
 
 
Помер у віці 52 роки 17 червня 2001 р.
 
 
Микола Йосипович був цілеспрямованим, ініціативний, принциповим та наполегливим. Умів спілкуватися з людьми, мав організаторські здібності, був вимогливим до себе та підлеглих. Він мав чудову пам’ять, здається, знав усіх мешканців не лише міста, а й району. Кликав кожного на ім’я по батькові, висловлюючи щиру повагу до них. Для близьких та рідних він був джерелом незгасимої енергії та любові, мудрим порадником.
 
 
[[Категорія:Уродженці Носівки]]
 
[[Категорія:Уродженці Носівки]]
[[Категорія:Випускники Носівської восьмирічної школи № 5]]
+
[[Категорія:Інструктори райкому ВЛКСМ]]
 
[[Категорія:Агрономи колгоспу імені Енгельса]]
 
[[Категорія:Агрономи колгоспу імені Енгельса]]
[[Категорія:Інструктори райкому ВЛКСМ]]
 
 
[[Категорія:Люди Р]]
 
[[Категорія:Люди Р]]

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)