Редагування Коробчине

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
'''Коробчине''' — село в Носівській територіальній громаді, у [[Володьководівицький старостинський округ|Володьководівицькому старостинському окрузі]]. Знаходиться на місці однойменного хутора, спаленого німцями під час Німецько-радянської війни. В історичних джерелах вживається також назва "Петергоф", "Припливці".
+
'''Коробчине''' — село в Носівській територіальній громаді, у [[Володьководівицький старостинський округ|Володьководівицькому старостинському окрузі]]. Знаходиться на місці однойменного хутора, спаленого німцями під час Німецько-радянської війни.  
 
 
Немає точних даних, що на момент спалення Коробчине мало саме таку назву. Коробчин хутір був спалений разом із селом [[Сулак]]. У різній літературі є різні дати цієї події  від 21 до 28 березня 1943. На сьогодні точно можна сказати, що у двадцятих числа березня.
 
  
 
Поблизу хутора Коробчиного [[8 серпня]] [[1943]], на 110-у кілометрі залізниці Київ — Хутор-Михайлівський відбувся [[Партизанська Носівщина#Бій на 110-му кілометрі, 8 серпня 1943|бій з німцями]], в якому партизани зазнали значних втрат.
 
Поблизу хутора Коробчиного [[8 серпня]] [[1943]], на 110-у кілометрі залізниці Київ — Хутор-Михайлівський відбувся [[Партизанська Носівщина#Бій на 110-му кілометрі, 8 серпня 1943|бій з німцями]], в якому партизани зазнали значних втрат.

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)