Редагування Колгосп імені Фрунзе

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 6: Рядок 6:
  
 
Ударною працею відзначилися Носівські тваринники. В колгоспі ім. Фрунзе в 1976-1980 введені в дію 2 корівники, кормоцех, приміщення для відгодівлі худоби. Збільшилося колгоспне стадо. Тут налічується 2545 голів великої рогатої худоби, 837 голів свиней.
 
Ударною працею відзначилися Носівські тваринники. В колгоспі ім. Фрунзе в 1976-1980 введені в дію 2 корівники, кормоцех, приміщення для відгодівлі худоби. Збільшилося колгоспне стадо. Тут налічується 2545 голів великої рогатої худоби, 837 голів свиней.
 
== Зі спогадів моєї мами==
 
Зі спогадів моєї мами, у 1938-1940 виділялись колгоспникам землі під заселення (переселення з Лісових хуторів) на основане село Жовтень і колгосп мав назву "Жовтень". А потім перейменували на колгосп ім. Мічуріна і головою був Корешок (ім'я та по батькові не пам'ятає мама). Потім після війни прислали нового голову із м.Києва - Івана Івановича, за часів якого почали колгоспникам платити гроші по 3 коп. А вже потім став [[Чернецький Олексій Лазаревич]] з 1956-1970-і приблизно. Після  нього був [[Коломієць Іван Іванович]] у 1980 роках.
 
 
А вже потім об'єднали  колгоспи ім.Мічуріна — села Політвідділ (Дебрево) і Жовтень, та ім. Фрунзе і головою стала [[Сичова Марія Іванівна]].
 
 
Далі був Ретизник О.М. у 1983-1988.,
 
 
потім - Галич Гр.Мих.,
 
 
[[Пугач Іван Іванович]] в 1988-1990 — заступник голови правління, пізніше головний агроном колгоспу імені Фрунзе (м. Носівка). У 1990-1998 - голова правління колгоспу.
 
 
[[Категорія:Колгоспи|Фрунзе]]
 

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)