Редагування Колгосп імені Кірова

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
== Історія ==
 
== Історія ==
1931 в Носівському районі розпочалася колективізація. В 1932 році колективізація не припинялась жодного місяця. На початку 1933 року вона посилилась знову, а в січні перевершила попередній місяць більше ніж у десять разів. Процес колективізації продовжувався і в наступні роки. Наприкінці 1935 року 90% селянських господарств Носівки були в колгоспах. На усуспільнених землях селян Носівки було організовано 12 колгоспів: [[Паризька комуна]], [[Комінтерн]], [[Колгосп імені Якіра|ім. Якіра]], ім. Кірова, [[Колгосп імені 17 партз'їзду|17 партз'їзду]], [[Колгосп імені Енгельса|ім. Енгельса]], [[Комунар]], [[Червоний шлях]], [[Перша п'ятирічка]], [[Колгосп імені Шевченка|ім. Шевченка]], [[Політвідділ]], [[Жовтень (колгосп)|Жовтень]].
+
1931 в Носівському районі розпочалася колективізація. В 1932 році колективізація не припинялась жодного місяця. На початку 1933 року вона посилилась знову, а в січні перевершила попередній місяць більше ніж у десять разів. Процес колективізації продовжувався і в наступні роки. Наприкінці 1935 року 90% селянських господарств Носівки були в колгоспах. На усуспільнених землях селян Носівки було організовано 12 колгоспів: [[Паризька комуна]], [[Комінтерн]], [[Колгосп імені Якіра|ім. Якіра]], [[Колгосп імені Кірова|ім. Кірова]], [[Колгосп імені 17 партз'їзду|17 партз'їзду]], [[Колгосп імені Енгельса|ім. Енгельса]], [[Комунар]], [[Червоний шлях]], [[Перша п'ятирічка]], [[Колгосп імені Шевченка|ім. Шевченка]], [[Політвідділ]], [[Жовтень (колгосп)|Жовтень]].
  
 
В 1943, після визволення від німців, у колгоспі ім. Кірова налічувалося всього 44 голови робочої худоби, з сільськогосподарського реманенту — тільки плуги, борони, серпи. Машини знищили або вивели з ладу окупанти.  
 
В 1943, після визволення від німців, у колгоспі ім. Кірова налічувалося всього 44 голови робочої худоби, з сільськогосподарського реманенту — тільки плуги, борони, серпи. Машини знищили або вивели з ладу окупанти.  

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)