Положення про Почесну грамоту та Подяку голови районної державної адміністрації

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Додаток

до рішення районної ради сьомого скликання
від 24 травня 2016 року «Про затвердження Положення
про Почесну грамоту та Подяку

Носівської районної державної адміністрації»

Положення про Почесну грамоту та Подяку голови районної державної адміністрації

І. Загальні положення[ред. | ред. код]

1. Почесна грамота та Подяка голови районної державної адміністрації (далі – Почесна грамота та Подяка) є заохоченням та формою відзначення за вагомі здобутки у забезпеченні розвитку економічної, науково-технічної, соціально-культурної, військової, громадської та інших сфер діяльності, високі досягнення, високу професійну майстерність, мужність та відвагу, діяльність із зміцнення законності та правопорядку, миротворчу, благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, захист державних інтересів України, зразкове виконання службових обов’язків, а також з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних і ювілейних дат.

2. Відзначаються Почесною грамотою або Подякою трудові колективи підприємств, установ, організацій усіх форм власності та господарювання, громадські об’єднання, громадяни України, які, як правило, проживають на території району та зробили значний особистий внесок у розвиток району або мають інші досягнення.

3. Почесною грамотою або Подякою бути відзначені також представники інших регіонів України, які особистою участю внесли значний вклад у розвиток району або населених пунктів.

ІІ. Порядок представлення до нагородження та вручення[ред. | ред. код]

Почесної грамоти або оголошення Подяки голови районної державної адміністрації

1. Висунення кандидатур для нагородження Почесною грамотою або оголошення Подяки здійснюється відкрито з обговоренням у трудовому колективі, де працює особа, яку представляють до нагородження.

До відзначення Почесною грамотою або Подякою можуть бути представлені особи, які мають стаж роботи в зазначених органах не менше трьох років.

2. Клопотання про нагородження Почесною грамотою або про оголошення Подяки подаються на ім’я голови районної державної адміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, громадськими об’єднаннями, творчими та іншими спілками за підписами їх керівників не пізніше як за двадцять днів до нагородження (дати державного, професійного свята, визначної події, ювілею особи, підприємства, установи, організації, проведення заходів, з якими пов’язується відзначення).

Документи на нагородження, подані із порушенням зазначеного терміну, повертаються органу, який готував подання.

У поданні зазначаються заслуги за трудові досягнення працівника, що стали підставою для клопотання на нагородження. У поданні також має бути зазначено:

— щодо громадянина – прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, повна назва займаної посади та повна назва підприємства, установи, організації, на якому або в якій працює. До подання додаються також біографічна довідка, копія паспорта та ксерокопія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті) працівника;

— щодо трудового колективу підприємства, установи, організації – повна юридична назва та підстави для нагородження. До подання додаються також копія паспорта та ксерокопія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті) керівника.

Відзначені Почесною грамотою або Подякою можуть бути вшановані цими нагородами повторно, але не раніше як через три роки після попереднього нагородження.

3. Подання про нагородження Почесною грамотою чи про оголошення Подяки погоджуються заступниками голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації та доповідається голові райдержадміністрації для прийняття відповідного рішення.

4. Про нагородження Почесною грамотою або про оголошення Подяки видається розпорядження голови районної державної адміністрації.

Підготовка тексту Почесної грамоти або Подяки, проекту розпорядження голови райдержадміністрації здійснюється відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

5. Нагородженим Почесною грамотою виплачується грошова винагорода в розмірі 248 грн. 45 коп., з врахуванням сум податку з доходів фізичних осіб, військового збору та 200 грн. до вручення.

Кошти на зазначені цілі передбачаються в районному бюджеті. Здійснення виплат коштів проводиться відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

6. Почесна грамота або подяка скріплюється підписом голови та гербовою печаткою Носівської районної державної адміністрації.

7. Почесну грамоту або Подяку вручає голова районної державної адміністрації або за його дорученням заступники голови райдержадміністрації в обстановці урочистості і широкої гласності в райдержадміністрації або в організації за місцем роботи, проживання чи діяльності особи, яка нагороджується. Перед врученням оголошується розпорядження голови районної державної адміністрації про нагородження Почесною грамотою чи про оголошення Подяки.

8. Облік осіб, відзначених Почесною грамотою або Подякою, ведеться відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації.

9. Копія розпорядження про нагородження Почесною грамотою чи про оголошення Подяки надсилається за місцем роботи (служби), проживання зазначеної у ньому особи.

10. В особовій справі та трудовій книжці (облікових документах військовослужбовців), відзначених Почесною грамотою або Подякою, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження.

11. Дублікат Почесної грамоти або Подяки не видається.

Джерело[ред. | ред. код]