Труш Станіслав Михайлович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Версія від 23:16, 29 січня 2023, створена Perohanych (обговорення | внесок) (→‎Родина)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Станіслав Труш

Станіслав Михайлович Труш (народився у місті Носівка 15 травня 1967) — інженер комунального підприємства «Носівські теплові мережі».

Життєпис[ред. | ред. код]

У 1984 році закінчив 10 класів Носівської середньої школи №1.

У 1985 – 1987 р.р. служив у лавах радянської армії (ЦУЗ ВВ МВД СРСР).

Після демобілізації вступив на агрономічний факультет Української сільськогосподарської Академії у місті Київ (нині НУБіП), яку закінчив у 1992 році.

З 1992 року працював за фахом агрономом у колгоспі імені Фрунзе міста Носівки. Після ліквідації колгоспу працював менеджером у ТОВ ПП «ПродАгро», СДП «Россава – Агро».

З 2006 до 2014 року — державний службовець в Обласній Державній станції захисту рослин та в Державній інспекції сільського господарства в Чернігівській області (Носівське відділення).

З 2015 року і понині працює інженером комунального підприємства «Носівські теплові мережі».

Родина[ред. | ред. код]

Мати — Труш Любов Миколаївна, вчитель української мови та літератури Носівської середньої школи № 1. Батько — Труш Михайло Гаврилович, правоохоронець. Сестра — Наказна Ірина Михайлівна.

Дружина — Труш Мирослава Петрівна, працює вчителем у Носівській школі 1.

Мають доньку та сина, а також двійко маленьких онучків.

Захоплення[ред. | ред. код]

Станіслав, маючи абсолютний слух і голос — тенор з унікальним красивим тембральним звучанням, протягом усього свого студентського життя був учасником Народного ансамблю пісні і танцю «Колос», його хорової групи. Ансамбль був створений у 1957 році, його очолювали визначні діячі українського народного мистецтва, він став гордістю мистецької України. Станіслав разом з колективом репрезентував національне мистецтво в багатьох зарубіжних країнах Європи і містах України та тодішнього союзу.

Станіслав з ранньої юності відрізнявся великою і безумовною любов’ю до рідного краю. У час, коли дві третини його однокласників й ровесників покинули терени Носівщини, шукаючи щастя передусім в столиці чи інших великих містах, у Станіслава ніколи не промайнуло навіть думки про розлуку з такою милою його серцю Носівкою. Він без найменшого перебільшення знає всі дороги, стежини, ліси, луги, поля і приліски, річки, ставки і озерця, всі села, хутори, присілки і висілки Носівщини, а також вулиці, провулки, завулки й закутні міста Носівки. Його любов до її краси, пейзажів, краєвидів надихає усіх його рідних і численних друзів до вивчення історії, культури, звичаїв та традицій малої Батьківщини.

Відгуки[ред. | ред. код]

Станіслав Михайлович — людина великої душі. Патріот з гарячим серцем Українця. Порядний, добрий, щирий, скромний, відкритий, гостинний.