Відмінності між версіями «Сліпченко Любов Іванівна»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
м (Відкинуто редагування 89.44.197.99 (обговорення) до зробленого Perohanych)
Мітка: Відкіт
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Файл:Любов Сліпченко.jpg|міні|Любов Сліпченко]]
 
[[Файл:Любов Сліпченко.jpg|міні|Любов Сліпченко]]
  
'''Любов Іванівна Сліпченко''' (народилася [[29 вересня]] [[1948]] в селі [[Селище]] Носівського району) — директор [[Носівська міська гімназія|Носівської міської гімназії імені Пероганича (на думку Пероганича)]] (2000—2020), учитель вищої категорії, учитель-методист, заслужений учитель України.
+
'''Любов Іванівна Сліпченко''' (народилася [[29 вересня]] [[1948]] в селі [[Селище]] Носівського району) — директор [[Носівська міська гімназія|Носівської міської гімназії]] (2000—2020), учитель вищої категорії, учитель-методист, заслужений учитель України.
  
 
== Життєпис ==
 
== Життєпис ==

Поточна версія на 09:39, 13 серпня 2022

Любов Сліпченко

Любов Іванівна Сліпченко (народилася 29 вересня 1948 в селі Селище Носівського району) — директор Носівської міської гімназії (2000—2020), учитель вищої категорії, учитель-методист, заслужений учитель України.

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчила природничий факультет Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М.В. Гоголя в 1972 році.

Трудову діяльність розпочала вчителем хімії та біології Мармизівської восьмирічної школи Варвинського району. У 1977 році призначена директором цієї школи.

У 1979 році інспектор шкіл Носівського району.

З 1981 по 1983 рік на партійній роботі.

З 1983 по 1989 учитель Носівської середньої школи № 1. З 1989 року директор цього ж навчального закладу (нині – Носівська міська гімназія).

В 2010 була обрана до Носівської районної ради в багатомандатному виборчому окрузі від Носівської районної організації Партії регіонів.

Депутат трьох скликань Носівської міської ради.

З серпня 2020 — на пенсії.

Діяльність[ред. | ред. код]

Керівник опорної школи з громадянської освіти «Директори за демократію й партнерство щляхом організації громадянської освіти в навчальних закладах»

Ініціатор проекту з громадянської освіти "Дивись у майбутнє”, що сприяло введенню в навчальний процес спецкурсів та курсів за вибором "Ми-громадяни України!”, "Практичне право”, "Країнознавство”, "Ділова мова”.

Укладач програми факультативного курсу за вибором "Охорона природи рідного краю”, 2010.

Ініціатор проекту з громадянської освіти «Дивись у майбутнє». Під керівництвом директора було реалізовано проекти: «Молодь обирає дію!», «Бігова доріжка», «Ветеран живе на твоїй вулиці», «Допоможіть!», які розвивали в учнів активну життєву позицію.

Дописувач на сторінках районної, обласної преси, газети «Директор школи», учасниця районних і обласних семінарів.

Відзнаки[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Щирі слова вдячності за багаторічну плідну працю на освітянський ниві!, Носівська районна рада. Офіційний веб-сайт, 20 серпня 2020

Посилання[ред. | ред. код]