Звернення громадських активістів до виборців Носівщини, 12 травня 2019

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Мешканці Носівщини 12 травня 2019 звернулися виборців Носівщини з аргументами до виборів Президента України 21 квітня 2019 року.[1]

Автори звернення:

  1. Зезюлькіна Тетяна Володимирівна - голова Громадського формування «Захисник», депутат Носівської районної ради, волонтер АТО, громадський діяч;
  2. Зезюлькін Олександр Вікторович - депутат Носівської районної ради, пенсіонер органів прокуратури, волонтер АТО;
  3. Левченко Геннадій Володимирович - адвокат, пенсіонер органів прокуратури, громадський діяч;
  4. Кравченко Людмила Віталіївна - приватний підприємець, волонтер АТО, громадський діяч;
  5. Кияниця Василь Васильович - директор Носівської СЮТ, депутат Носівської міської ради, громадський діяч;
  6. Дикий Руслан Вікторович - депутат Носівської районної ради, директор КФ «Десна», громадський діяч;
  7. Грудін Костянтин Вікторович - директор КП «Носівські теплові мережі» Носівської міської ради, житель м. Носівка, депутат Носівської районної ради попередніх скликань;
  8. Вовкогон Валентина Миколаївна - директор Володьководівицької ЗОШ, громадський діяч;
  9. Даценко Ірина Володимирівна - мешканка м. Носівка, громадський діяч;
  10. Броваха Валентина Миколаївна - мешканка міста Носівка, громадський діяч

Текст звернення

Збережемо Україну, вона у нас одна!

Звертаємось до тих земляків, виборців Носівщини, хто ще не визначився, за кого віддати свій голос 21 квітня 2019 року як за майбутнього Президента України, а також до тих, хто під вагою аргументів і власного розуму можуть змінити свою позицію.

Історія має властивість інколи повторюватись. В тому числі і в гірших своїх проявах.

100 років тому через чвари політиків, закоханість у соціалістичну ідеологію, федералізм наші отамани та гетьмани довели Україну до втрати державності, за яку протягом не одного століття пролито море крові українців.

Синьо-жовті прапори були знищені. Натомість над країною замайорів червоний прапор. Прапор терору, голодоморів, репресій. Червона російська імперія жорстоко помстилась за вільнолюбство українців. Знищені були мільйони селян, української інтелігенції, цвіту нашої нації.

І ось зараз перед нами стоїть вибір - або Україна, як європейська держава, із усіма стандартами цивілізованого світу, або як малоросійська губернія путінської Росії, де прославляється царизм, сталінізм, імперіалізм.

Влада, яка прийшла в Україну після Революції Гідності, на наше переконання, проявила не найкращі риси. Навіть позитивні перетворення, яких досить багато - а це і поступове відродження економіки, збільшення валового внутрішнього продукту, зменшення інфляції, безвіз, отримання автокефалії української церкви, відродження рідної мови, армії, ефективний спротив російській військовій агресії - не можуть переважити розчарування народу.

Але сьогодні на кону стоїть сам факт існування України як держави. Політики як прийшли, так і підуть, або втечуть. А нам, нашим дітям, онукам, правнукам жити на цій землі. Це Богом дана нам земля. В разі нашої помилки ми заплатимо високу ціну. Російська агресивна недоімперія з її недофюрером помститься Україні й українцям за свою ізоляцію, санкції, світове приниження. Достатньо переглянути їх пропагандистські канали, на яких постійно звучать погрози про фізичне знищення українців. До таких погроз вдаються і деякі наші політикани, які втекли на Росію та ті, які планують увійти у владу з новим Президентом і ведуть антиукраїнську агітацію всередині країни за допомогою телеканалів олігархів.

Якщо Президентом країни стане людина, яка постійно принижувала, висміювала Батьківщину, її воїнів, Голодомор, Майдан, Томос, мову, яка обіцяла стати на коліна перед ворогом, зруйнується світова антипутінська спільнота. Воїни, які захищали країну на фронті, волонтери, патріоти стануть поза законом і не матимуть іншого вибору, ніж із зброєю в руках захищати своє життя, свою державу. А це – громадянська війна, якої так чекає сусідня держава.

Відкинемо амбіції, образи й проголосуємо розумом, в першу чергу за Україну.

Слава Україні!

Примітки