Редагування Харченко Борис Іванович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 16: Рядок 16:
 
   
 
   
 
=== Перші кроки в професії ===
 
=== Перші кроки в професії ===
Після демобілізації з Радянської Армії повернувся в село Козари. В 1956-1960 р.р. працював електромеханіком колгоспу. Рік, з 09.1960 до 09.1962, учителем трудового виховання Козарської восьмирічної школи.  Потім до 1963 року механіком колгоспу, а з 1963 р. бригадиром тракторної бригади. З 01.1965 до 07.1965 інженер-механік колгоспу.
+
Після демобілізації з Радянської Армії повернувся в село Козари. В 1956-1960 р.р. працював електромеханіком колгоспу. Рік, з 09.1960 до 09.1962, учителем сільської восьмирічної школи.  Потім до 1963 року механіком колгоспу, а з 1963 р. бригадиром тракторної бригади. З 01.1965 до 07.1965 інженер-механік колгоспу.
  
 
=== Головування колгоспом "Червоний партизан" ===
 
=== Головування колгоспом "Червоний партизан" ===
[[24 липня]] [[1965]] року загальними зборами колгоспників був вибраний головою колгоспу «[[Червоний партизан]]» ким і працював до 1998 року. Протягом 33 років праці головою колгоспу Харченко Борис Іванович звертав велику увагу на соціальний розвиток села. За кошти колгоспу було побудовано біля 100 приміщень виробничого і соціального призначення. З них 42 будинки для молодих сімей. Приміщення середньої школи, адміністративний будинок  культури, дитячий садок, їдальня, два магазини (один в с. [[Андріївка]]), фельдшерсько-акушерський пункт, побутовий комбінат, будинок тваринника, дві майстерні по ремонту техніки і інші приміщення. Побудовано 36 км асфальтованих доріг і прокладено 35 км газових мереж. Газифіковано більше 200 будинків жителів с. Козари.
+
24 липня 1965 року загальними зборами колгоспників був вибраний головою колгоспу «[[Червоний партизан]]» ким і працював до 1998 року. Протягом 33 років праці головою колгоспу Харченко Борис Іванович звертав велику увагу на соціальний розвиток села. За кошти колгоспу було побудовано біля 100 приміщень виробничого і соціального призначення. З них 42 будинки для молодих сімей. Приміщення середньої школи, адміністративний будинок  культури, дитячий садок, їдальня, два магазини (один в с. [[Андріївка]]), фельдшерсько-акушерський пункт, побутовий комбінат, будинок тваринника, дві майстерні по ремонту техніки і інші приміщення. Побудовано 36 км асфальтованих доріг і прокладено 35 км газових мереж. Газифіковано більше 200 будинків жителів с. Козари.
  
 
У 1998 році за станом здоров'я і за власним бажанням Борис Іванович пішов з посади голови колгоспу.           
 
У 1998 році за станом здоров'я і за власним бажанням Борис Іванович пішов з посади голови колгоспу.           
Рядок 42: Рядок 42:
 
[[Категорія:Свідки Козарської трагедії 1943 року]]
 
[[Категорія:Свідки Козарської трагедії 1943 року]]
 
[[Категорія:Комуністи]]
 
[[Категорія:Комуністи]]
[[Категорія:Вчителі трудового навчання Козарської школи]]
 
 
[[Категорія:Голови колгоспів]]
 
[[Категорія:Голови колгоспів]]
 
[[Категорія:Депутати Носівської районної ради]]
 
[[Категорія:Депутати Носівської районної ради]]

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Шаблон, використаний на цій сторінці: