Редагування Труш Михайло Гаврилович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:Михайло Труш.jpg|міні|Михайло Труш]]
+
Роки життя: 27.10.1935 р. - 24.01.1993 р.
  
'''Михайло Гаврилович Труш''' (народився [[27 жовтня]] [[1935]] в селі [[Хотинівка]] — помер [[24 січня]] [[1993]]) — правоохоронець,  працював у РВВС Носівки — дільничим інспектором, інспектором карного розшуку, очільником карного розшуку.
+
Народився у селі Хотинівка Носівського району. Батько Труш Гаврило Максимович (1911 - 1941) загинув на початку війни. Мати Марія Павлівна залишилася вдовою, одна виховувала трьох синів, старшим з яких був Михайло. У рідному селі закінчив 7 класів школи. У 1954 році закінчив Мринську школу механізації і цього ж року добровольцем поїхав на цілинні землі Казахстану. Повернувшись на рідну землю у 1956 році будував трасу Київ - Москва на ділянці поблизу села Вертіївка Ніжинського району. Був призваний до лав РА, на Кубані закінчив школу сержантів, служив у військах ПВО на аеродромі Шереметьєво. Після демобілізації у 1959 році, повернувшись у рідне село, одружився з завідувачкою бібліотеки Любою, з якою переїхав у Носівку до її родової садиби, де проживали її бабуся та тітка (Люба залишилася сиротою у віці чотирьох років). Два роки працював водієм у "Міжколгоспбуді", наступні чотири роки - судовиконавцем у районному суді. Закінчив десятирічку вечірньої школи, а згодом - Львівську спеціальну школу міліції, отримавши спеціальність юриста. З 1965 року до 1980 року працював у РВВС міста Носівки - дільничим інспектором, інспектором карного розшуку, очільником карного розшуку.
 
 
== Життєпис ==
 
Батько Труш Гаврило Максимович (1911-1941) загинув на початку війни. Мати Марія Павлівна залишилася вдовою, одна виховувала трьох синів, старшим з яких був Михайло. У рідному селі закінчив 7 класів школи.  
 
 
 
У 1954 році закінчив Мринську школу механізації і цього ж року добровольцем поїхав на цілинні землі Казахстану. Повернувшись на рідну землю у 1956 році будував трасу Київ-Москва на ділянці поблизу села Вертіївка Ніжинського району. Був призваний до лав РА, на Кубані закінчив школу сержантів, служив у військах ПВО на аеродромі Шереметьєво.  
 
 
 
Після демобілізації у 1959 році, повернувшись у рідне село, одружився з завідувачкою бібліотеки [[Труш Любов Миколаївна|Любою]], з якою переїхав у Носівку до її родової садиби, де проживали її бабуся та тітка (Люба залишилася сиротою у віці чотирьох років).  
 
 
 
Два роки працював водієм у "Міжколгоспбуді", наступні чотири роки - судовиконавцем у районному суді. Закінчив десятирічку вечірньої школи, а згодом - Львівську спеціальну школу міліції, отримавши спеціальність юриста.  
 
 
 
З 1965 року до 1980 року працював у РВВС міста Носівки - дільничим інспектором, інспектором карного розшуку, очільником карного розшуку.
 
 
 
== Родина ==
 
Дружина: [[Труш Любов Миколаївна]] (народилася 18 листопада 1937 року у Носівці), вчителька, відмінник народної освіти.
 
 
 
Донька: [[Наказна Ірина Михайлівна]]. Син [[Труш Станіслав Михайлович]].
 
 
 
[[Категорія:Уродженці Хотинівки]]
 
[[Категорія:Правоохоронці]]
 
[[Категорія:Люди Т]]
 

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)